برگزاری نشست سراسری شبکه نظارت و ارزیابی و تضمین کیفیت و اولین اجلاس بهره وری در علوم، تحقیقات و فناوری

برگزاری نشست سراسری شبکه نظارت و ارزیابی و تضمین کیفیت و اولین اجلاس بهره وری در علوم، تحقیقات و فناوری

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، نخستین اجلاس بهره‌وری در علوم، تحقیقات و فناوری با شعار «دانشگاه نقش‌آفرین، ایران بهره‌ور‌» با حضور دکتر روح‌الله رازینی، رئیس مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر احمد فاضل‌زاده، رئیس موسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام (ISC) و مدیران مراکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه‌های سراسر کشور، 26 و 27 دی ماه 1402 با مشارکت سازمان ملی بهره وری ایران و به میزبانی دانشگاه علامه طباطبایی در سالن آمفی تئاتر دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی برگزار شد.

این اجلاس با سه هدف اصلی «تقویت گفتمان بهره‌وری در نظام آموزش عالی کشور»، «توجه به نقش وزارت علوم در بهره‌وری کشور» و «توانمندسازی همکاران در شبکه بهره‌وری آموزش عالی» برگزار شد.

در این نشست؛ رونمایی از سند نظام ارتقای بهره‌وری آموزش عالی، پژوهش و فناوری (ناب)، رونمایی از پروژه‌های بهره‌وری در سامانه نظام ایده‌ها و نیازها (نان) و برگزاری کارگاه‌های دانش‌افزایی حوزه بهره‌وری از جمله برنامه‌های این اجلاس دو روزه بود. در این نشست، دکتر رحیم مرادی مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه و نیز حضور داشتند و از کارگاه ها، نشست ها و پنل تخصصی بهره وری استفاده نمودند.